Metalizacja natryskowa, metalizacja termiczna, metalizacja gazowa

Metalizacja natryskowa, metalizacja termiczna, metalizacja gazowa Pistolety do metalizacji termicznej, materiały do natrysku termicznego, metale i materiały ceramiczne do natrysku termicznego.Metalizacja natryskowa jest wspaniałym środkiem ochrony antykorozyjnej żelaza i stali.

Za pomocą metalizacji możemy uzyskać prawie każdy stopień ochrony antykorozyjnej od niedrogich, konkurencyjnych dla powłok organicznych takich jak farby do długowiecznych powłok zabezpieczających przed korozją.

Ciężkie powłoki cynkowe bądź aluminiowe nakłada się by sprostały surowemu środowisku korozyjnemu i dały ochronę antykorozyjną na okres od 15 do 50 lat bez dodatkowych zabiegów konserwujących.

Bardzo cienkie powłoki, zwłaszcza cynkowe porównywalne są w kosztach z platerowaniem lub malowaniem i zwykle dają o wiele lepszą ochronę. Powłoki metaliczne natryskowe są także doskonałymi podkładami antykorozyjnymi dla materiałów organicznych takich jak farby i tworzywa sztuczne.

Powłoki organiczne na stali i żeliwie zwykle zawodzą z powodu korozji powstającej pod nimi i tracą przyczepność na styku powłoka / podłoże. Cienka powłoka metalizacyjna zapobiega korozji podłoża i zapewnia silne połączenie z powłoką organiczna.

Szczegóły strony metalizacja_natryskowa_metalizacja_gazowa:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 200

Lokalizacja firmy na mapie:

© Business Times Limited 2011 | Version 2.2.09.2011
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46/1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.